تبلیغات

فهرست

پیوندهای مهم

 

سایتهای مرتبط


سایتهای استانی
خبرگزاری ها

1387-08-10-18-08-43

1387-08-10-18-19-28

1387-08-10-18-22-43

1387-08-10-18-23-43

1387-08-10-18-25-19

نظرسنجی

نظر شما درمورد وب سایت ما
 

کپی رایت

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت سازمان بازنشستگی کشوری مدیریت استان کرمان محفوظ میباشد.
ساخته شده توسط جوملا و ترجمه شده توسط PersianIT.ir

اوقات شرعیافراد آنلاین

ما 37 مهمان آنلاین داریم
پرداخت معوقه بازنشستگان بصورت نقدی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط روابط عمومی سازمان بازنشستگی کشوری مدیریت استان کرمان   
پنجشنبه, 07 آذر 1387 ساعت 17:44

دكتر محمود احمدي‌نژاد رييس‌جمهور در مراسمي كه از سوي بازنشستگان  با حضور آقای مصری وزیر رفاه و تامین اجتماعی و همچنین  آقای طوبایی رییس سازمان بازنشستگی کشوری براي سپاس از رئیس جمهور ترتيب داده شده بود،اعلام كرد:قصد داریم معوقه بازنشستگان را بصورت نقدی پرداخت کنیم پس به تدريج سهام را به سازمان بورس منتقل مي‌كنيم تا بتوانيم مبلغ مورد نظر را به صورت نقدي به بازنشستگان پرداخت كنيم.

رييس‌جمهور با اشاره به پرداخت پاداش پايان خدمت بازنشستگان قبل از سال 79، گفت: قانون اجازه‌ پرداخت اين پاداش‌ها به صورت سهام را داده است؛ اما چون سهام مشكل بازنشستگان را حل نمي‌كند، قصد داريم با انتقال آن به برخي نهادها و سازمان بورس آن را به صورت نقدي پرداخت كنيم. 

دكتر محمود احمدي‌نژاد رييس‌جمهور در مراسمي كه از سوي بازنشستگان براي سپاس از وي ترتيب داده شده بود، با اعلام اين خبر، اضافه كرد: به تدريج سهام را به سازمان بورس منتقل مي‌كنيم تا بتوانيم مبلغ مورد نظر را به صورت نقدي به بازنشستگان پرداخت كنيم.
وي ادامه داد: بايد با زمان‌بندي اين مساله را حل كنيم. شما نيز بايد حوصله كنيد تا با مديريت مسائل حل شود.
رييس‌جمهور اظهار كرد: اين جزو آرزوهاي من بوده كه در اين بخش بتوانيم معوقات را پرداخت كنيم و عزيزاني كه چندين سال كار كرده‌اند بتوانند پاداش‌شان را بگيرند. احمدي‌نژاد در ادامه با بيان اين‌كه «در طول اين سه سال و چند ماه گذشته لحظاتي شيرين‌تر از لحظات ملاقات با بازنشستگان برايم وجود نداشته» ، تصريح كرد: حقيقتا وقتي شما بازنشستگان را زيارت كردم به ياد پدر مرحومم افتادم و همه‌ شما را جاي پدرم فرض كردم. علت ديگر اين بود كه ذخاير عظيم بازنشستگان را ديدم كه خداوند به ما اعطا كرده است.
رييس‌جمهور هم‌چنين با اشاره به دستور خداوند در مورد احترام به بزرگان و اين كه اين امر باعث بازشدن درهاي رحمت الهي مي‌شود، اظهار كرد: بزرگان كانون محبت، عشق و مهرورزي هستند و احترام به آنان جزو فرهنگ و اعتقادات ماست.
وي اضافه كرد: جلسه‌اي كه برگزار شده ناشي از لطف و بزرگواري شماست؛ در حالي كه اين جلسه بايد به سپاس از شما بزرگان تبديل شود.
رييس‌جمهور پيشكسوتان و بازنشستگان را عامل سرپرستي روحي و معنوي مردم توصيف كرد و گفت: هر كدام از شماها ستون و محور بخشي از جامعه هستيد و آن را سرپرستي مي‌كنيد و امروز چيزي كه جاريست حاصل زحمات چند ده ساله‌ شماست.
وي با تاكيد بر اين كه ذره ذره خاك ايران بالاتر از گوهر و طلاي همه‌ دنياست، اظهار كرد: همه‌ ما حاضريم و اين آمادگي را داريم تا وجودمان را براي يك وجب از خاك ايران مقدس فدا كنيم.
احمدي‌نژاد با يادآوري اين نكته كه هنوز جاي جلسه‌ تقدير از عزيزان پيشكسوت خاليست، خاطرنشان كرد: به نظر من در كلمه‌ بازنشستگي نوعي ضعف وجود دارد و بهتر است از واژه‌اي نظير پيشكسوت استفاده شود. اين واژه باعث مي‌شود همه بدانند اينجا يك خزانه است.
رييس‌جمهور هم‌چنين نظرخواهي از بازنشستگان براي انتخاب واژه‌اي مناسب به جاي بازنشسته را خواستار شد.
وي محبت و عشق را سازنده‌ جامعه خواند و گفت كه كانون محبت نيز پدران و مادران هستند و هر چه سن آنها بالاتر مي‌رود و زمان مي‌گذرد اين عشق و محبت بيشتر مي‌شود.
احمدي‌نژاد در ادامه از تمام دستگاه‌ها خواست از تمام افرادي كه در هر سال ارتباط‌شان با سازمان قطع مي‌شود تجليل كنند و اين مراسم در همه جاي ايران برگزار شود.
رييس‌جمهور همچنين به وزارت رفاه توصيه كرد با توجه به ترميم بخشي از حقوق بازنشستگان، اقدامات لازم را ادامه دهد و سهميه‌ ويژه‌اي براي حج عمره‌ بازنشستگان در نظر گرفته شود.
وي گفت: بايد هزينه حج عمره‌ همسران حاضر در جمع را وزارت رفاه پرداخت كند و هزينه‌ حج عمره‌ خودشان را نيز خودشان پرداخت كنند.
رييس‌جمهور در پايان از بازنشستگان خواست با توجه به اين كه خداوند به حرف بزرگترها بيشتر احترام مي‌گذارد، براي عظمت و آباداني ايران و ملت، هم‌چنين براي اينكه موانع از برابر ملت ايران برداشته شود دعا كنند.
در ادامه مراسم، وزير رفاه، ميانگين افزايش حقوق بازنشستگان در نظام هماهنگ پرداخت را قابل توجه عنوان كرد و گفت: در مورد حقوق بازنشستگان، رقم حداقل 307 هزار تومان به 457 هزار تومان رسيده است.
عبدالرضا مصري با اشاره به اقدامات اين وزارتخانه در حمايت از بازنشستگان افزود: در طول سه سال گذشته اقدامات مستمري براي بازنشستگان در زمينه‌هاي اوقات فراغت و حفظ كرامت آنها انجام گرفته كه در اين راستا خانه‌هاي مهر به زودي براي بازنشستگان ايجاد مي‌شود.
وي هم‌چنين از اختصاص سهام پتروشيمي جم براي پاداش بازنشستگان قبل از سال 79 خبر داد.
 

آخرین بروز رسانی در جمعه, 08 آذر 1387 ساعت 17:56
 

****

سخن مدیر(25/12/92)

بازنشسته منتخب

سامانه اطلاعاتی بیمه طلایی

 دریافت کارت بیمه تکمیلی

ثبت نام تورهای مسافرتی

شرکت سرمایه گذاری صندوق

خدمات الکترونیک سازمان

1387-07-17-17-03-41

جستجو

نکته ها

هفت بار روح خویش را آزردم

هفت بار روح خویش را آزردم

 اولین بار زمانی بود که برای رسیدن به بلندمرتبگی خود را فروتن نشان دادم

دومین بار آن هنگام بود که در مقابل فلج ها  لنگیدم

سومین بار آن زمان که در انتخاب خویش بین آسان و سخت،آسان را برگزیدم

چهارمین بار وقتی مرتکب گناهی شدم، به خویش تسلی دادم که دیگران هم گناه می کنند

پنجمین بار آنگاه که به دلیل ضعف و ناتوانی از کاری سر باز زدم،و صبر را حمل بر قدرت و توانایی ام ‌دانستم

ششمین بار که چهره ای زشت را تحقیر کردم، درحالیکه ندانستم آن چهره یکی از نقاب های خودم است

و هفتمین بار وقتی که زبان به مدح و ستایش گشودم و انگاشتم که فضیلت است.

 

خلیل جبران

25/2/1388

پربیننده ترین ها

تقویم فارسی

 
جمعه
1393
فروردین
29
 

آمارسایت

بازدیدکنندگان : 551503

23:37:19

خدمات دولت الکترونیک 

 استان کرمان

 2008-10-30

آب و هوای استان کرمان  رهگیری مرسولات پستی سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان سامانه اینترنتی کاریابی آنلاین
 سامانه پاسخگویی اینترنتی مسئولین رزرو اینترنتی هتل خرید و فروش اینترنتی خودرو پرداخت الکترونیکی قبوض
 وضعیت راههای کشور پرداخت الکترونیکی قبوض جریمه خرید اینترنتی بلیت قطار

خرید اینترنتی بلیت اتوبوس